...každá chvíle je další šancí...

Sobota 1.března

3. března 2008 v 0:22 | IchbinTeufelin |  My diary
Hi all!!! Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/11/711.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tak, to byla zas sobota...Hroznej smích *3*. (wím, že to píšu se zpožděním, ale to neřešte...xD)Přijel k nám strýc (mamčin starší brácha) a teta s mojim malým bratrancem Tomáškem (3 roky). Samozřejmě, že jsem si s ním musela hrát...Hroznej smích *3*. ale aspoň jsem se nasmála...Hroznej smích *3*. no, nutil mě, abych si s ním hrála s nějakýma vojákama a letadlama...Hroznej smích *3*. ale naštěstí to bylo w poho...Hroznej smích *3*. ale úplně mě potěšil, když si stoupl před jeden plakát Billa, poklepal na něho a zeptal se mě: ,,To jsi ty?" Hroznej smích *3*. to jsem z něho fakt nemohla...Hroznej smích *3*. a tak jsem mu řekla, že ne...Hroznej smích *3*. a on na to prý: ,,Fakt? Ale vypadáš tak!" Hroznej smích *3*. hey, mazec...Hroznej smích *3*. to jsem si teda nemyslela, že jsem podobná Billovi...Hroznej smích *3*. a pak mi chodil po pokoji a ptal se, kde jsem vzala všechny ty plyšáky...Hroznej smích *3*. hmm, těžká otázka...Jéžš...to sem zvorala... *1253*Hroznej smích *3*. no a pak jsem si s ním musela hrát na schovku... Hroznej smích *3*. docela trapas, ale tak co bych pro něho neudělala, že? Hroznej smích *3*. stejně jsem se celou dobu smála... Hroznej smích *3*. a jednou jsem fakt nečekala, že na mě vybafne a jak jsem se lekla, tak jsem si málem odřela bradu o koberec...RoFL *161*RoFL *161*. jako radši se neptejte, jak se to stalo...RoFL *161*.
když už ho omrzela schovka, tak lítal po chodbě a já jsem ho měla chytat...
Hroznej smích *3*. přes celej barák řval: ,,Káťo, chytej mě!" a já jsem tam musela dřepět na druhé straně chodby s otevřenou náručí, Tomášek se rozběhl, já jsem ho chytla a zvedla nahoru...jako pěkná posilka zvedat furt takový 15-ti kilový závaží...Hroznej smích *3*. šak mě pořádně bolely ruky...Hroznej smích *3*. a málem bych zapomněla: jeho největší "vzor" je Spiderman...Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*. furt čučí na ty pohádky aj filmy a sám o sobě říká, že je Spidermanův kámoš nebo že sám je Spiderman a tak...Hroznej smích *3*. neuvěřitelný, co si takový děcka umí vymyslet...Hroznej smích *3*. a vlastně k nám přijeli proto, že Tomášek bude mít za chvilku svátek...a když má tolik rád toho Spidermana, koupili jsme mu takovej oblek, takže si ho hned oblekl a už ho nechtěl sundat...proto přikládám nějaký fotky...Hroznej smích *3*. no, tak já už budu pomalu končit, newím, co bych ještě napsala...těch hlášek ale padlo docela dost, jenom si teď zrowna nevzpomenu...Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*.

a tady nějaký ty fotky...
to, že tam vypadám jak debil neřešte...
Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*. jinak malej byl čerstvě ostříhanej (dříw vypadal jak holka, teď už je fakt jak kluk...Kuk, hm, he *72*)
a tohle je ten plakát, jak se mě Tomášek zeptal, jestli jsem to já...Hroznej smích *3*. je to výřez z jedné starší fotky...Hroznej smích *3*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama